0 212 217 9535 - 36 - 38 (PBX)  Whatsapp 0 543 952 0563 ACİL  0 552 217 9535

Metabolic Balance

Metabolic Balance® ile neler olacak

Enerjiniz artacak,uykunuz daha düzenli olacak, kilonuz kalıcı olarak kontrol altına alınacaktır.

Metabolic Balance® ile normal diyet programlarını ayıran nedir?

Uzman hekimler tarafından hormonal dengeleriniz ve insülin seviyeniz ve bir çok tıbbi parametre göz önüne alınarak uygulanması Bu programla metabolizmanızı bozmadan, vücudunuzun ihtiyaçlarına uygun olarak beslenme tarzınızı değiştirebilirsiniz.

Metabolic Balance® uygulaması zor mudur?

Program, dört kısımdan oluşmaktadır.

Bu aşamalardan en önemlisi Sıkı Dönemdir ve bu dönemin ilk 14 gününde diğer dönemlere kıyasla uymanız gereken sıkı kurallar mevcuttur. İki hafta süren “yağsız sıkı dönem”den sonra neleri başarabildiğinizi görmeye başlayacaksınız. Bu sıkı dönemi rahat atlatma sürecinde danışmanınız hep yanınızda olacaktır.

Rahat Dönem’e geçtiğinizde, beslenme programı hiç zorlanmadan ve rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir forma dönüşecektir.

Bu programı tamamıyla içselleştirdiğinizde beslenme programınız artık sizin için arada bir göz atacağınız bir rehber olacaktır.

Metabolic Balance®’ta Verdiğiniz kişisel bilgiler doğrultusunda bilimsel olarak geliştirilmiş beslenme programımızla metabolizmanızı dengeleyeceğiz Böylece yaşam kaliteniz önemli oranda artacak ve kilonuz kalıcı olarak kontrol altına alınacaktır.

Bizimle birlikte hedefinize ulaşabilirsiniz.

Metabolic Balance® süreç nasıl işler?

Süreç kan check up programı ile başlar ve süreç boyunca karın çevrenizi sık sık ölçülür.

Metabolizmanıza uygun, size özel hazırlanmış beslenme programınızı ,verdiğiniz kişisel bilgilerden ve yapılan 36 parametre kan değerinden yola çıkarak, hormon dengenizle metabolizmanız arasındaki uyumu sağlayacak besinlerle düzenleriz

Böylece besinleri tüketirken vücudunuzu yoracak veya zorlayacak etkilerin önüne geçilmiş ve metabolizmanızın düzenlenme süreci başlatmış oluruz. Metobolizmanın dengelenmesi sürecinde insülin salınımı yeniden normal düzeye gelir, bu da vücuttaki diğer bütün işleyişleri, doğal olarak da vücut ağırlığınızı, hatta ruhsal durumunuzu olumlu yönde etkiler.

DETAYLI BİLGİ İÇİN WHATSAPP Hattımız:0543 952 05 63 (hafta içi 09:00-17:00 arası )